Fiat KROSNO KROSNO Fiat KROSNO KROSNO
   
Dostawcze  
 
    www.fiat.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


O nas


     Historia firmy

     Nasza firma bazuje na długoletnim doświadczeniu załogi w obsłudze serwisowej i sprzedaży samochodów. Jednocześnie sukcesywnie jest dokształcana na szkoleniach i kursach specjalistycznych w zakresie obsługi serwisowej oraz sprzedaży samochodów łącząc tym samym wieloletnie doświadczenie z najnowszymi trendami jakie obecnie obowiązują w Obsłudze Serwisowej i Sprzedaży Samochodów.

Zapraszamy naszych stałych oraz przyszłych klientów na profesjonalną i kompleksową obsługę.     

       Załoga nowo powstałej firmy wywodzi się w całości z osób zatrudnionych w dawnym "Polmozbycie" który funkcjonował od grudnia 1979 roku co świadczy o długim związku całej załogi z działalnością usługowo-handlową w motoryzacji. W tym samym roku uruchomiliśmy Stacje Kontroli Pojazdów do 3,5 t oraz dla motocykli.

W grudniu 1994 roku po modernizacji salonu oraz serwisu firma nasza zawarła umowę koncesyjną z Fiat Auto-Poland S.A w Bielsku Białej na sprzedaż nowych pojazdów marki Fiat, wykonywanie przeglądów i napraw gwarancyjnych oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych .

W miesiącu styczniu 1998 roku siedziba i działalność firmy została przeniesiona do nowo wybudowanych obiektów przy ul. Podkarpackiej 11a w, których mieści się nowoczesny Salon Sprzedaży Samochodów, Serwis naprawczy z kompleksową obsługą napraw mechanicznych, blacharsko-lakierniczych, Stacja Kontroli Pojazdów i sprzedaż części zamiennych.

W firmie naszej działa system oceny zadowolenia klienta / CSI /

W grudniu 2001 roku firma nasza wdrożyła System Zapewnienia Jakości ISO-9002 oraz od 2004 roku ISO-9001:2000 uzyskując Certyfikat Dekry potwierdzający zgodność systemu zarządzania jakością z normą EN ISO 9001:2000 w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych wszystkich marek, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż części zamiennych i usług blacharsko-lakierniczych wszystkich marek.

Firma Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe „ Auto-Service „ Spółka Cywilna w Krośnie została powołana w kwietniu 1992 roku w obiektach dzierżawionych od "Polmozbytu" Rzeszów mieszczących się w Krośnie przy ul. Krakowskiej 187.        
                                                

 

 
 
 
PUH AUTO - SERVICE E. MARKOWICZ E I W. ZAGÓRSKI SP.J.

KROSNO
PODKARPACKA 11A
38-400 KROSNO
Tel.: (13) 4368429
e-mail


Zobacz większą mapę

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies